Kilka słów o mnie

DJ Kriss - Nazywam się Krystian Woś i pochodzę z Malborka. W branży muzycznej działam już od 13 lat! Przez dekadę zdobywałem doświadczenie zawodowe, uczestniczyłem w kursach oraz szkoleniach i dzięki temu w tej chwili cieszę się z zaufania wielu młodych par. Dzielę z nimi wiele wspaniałych wspomnień! Do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie oraz z profesjonalizmem. Poprowadzenie Waszego przyjęcia z pełnym zaangażowaniem sprawi mi wielki zaszczyt i będzie to oznaka powierzonego mi zaufania. Mówi się "Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować". Jako DJ Kriss prawdopodobnie wziąłem te słowa za bardzo do siebie, ale skoro można połączyć muzykę z dobrą zabawą to dlaczego nie pójść tą drogą.

DJ Kriss

Jestem perfekcjonistą! Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zwracam uwagę na każdy detal i nie pozwalam sobie na spadki formy. Moje usługi skierowane są do klientów, którzy tak jak ja stawiają na jakość, elastyczność i niezawodność wydarzenia. To ze mną Wasze przyjęcie może być tym wymarzonym, podczas którego każdy będzie czuł wyjątkową i swobodną atmosferę.

Ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Ciebie wyjątkowy i niezapomniany! ~ DJ Kriss

Opinie

Skorzystaliśmy z usług DJ Krissa w związku z organizacją kameralnego wesela. Od samego początku kontakt był bardzo łatwy, umowa przejrzysta. Przed weselem przeprowadziliśmy rozmowę na temat oczekiwań i wszystkie ostatecznie zostały spełnione. Konkursy i zabawy były bardzo fajnie prowadzone, rodzina świetnie się bawiła. Najbardziej zapamiętaliśmy inny niż zawsze sposób organizacji podziękowań dla rodziców oraz świadków, którzy przeszli po czerwonym dywanie. Bardzo polecamy usługi DJ Krissa, ponieważ poza zabawą taneczną zadbał również o komunikację z pozostałymi osobami z obsługi imprezy. Wesele było kameralne ale dzięki współpracy z tak profesjonalnym DJ-em świetnie się bawiliśmy 🙂
Joanna Bobkowska
Jesteśmy bardzo wdzięczni DJ Krystianowi za perfekcyjne przygotowanie i poprowadzenie całego przyjęcia weselnego. Od pierwszego spotkania czuliśmy profesjonalizm i pasję Krystiana, bardzo cierpliwie słuchał naszych potrzeb i wyśmienicie doradzał co najlepiej wybrać i przygotował też świetną ankietę w której poznał nasz gust muzyczny. Zaproponował wiele fajnych zabaw na poziomie, a podziękowanie Rodzicom to było mistrzostwo świata – bardzo oryginalne i wzruszające. Krystian pięknie poprowadził całe przyjęcie weselne – elegancko, radośnie i na wysokim poziomie muzycznym. Goście byli bardzo zadowoleni i bawili się świetnie przy muzyce. Dziękujemy DJ z Pasją , bo tą pasję rzeczywiście było widać w muzyce i prowadzeniu konferansjerki. Polecamy każdemu tak znakomitego DJ.
Radosław Pasich
DJ w pełni spełnił nasze oczekiwania, a nawet więcej niż spodziewaliśmy. Począwszy od 1 spotkania, poprzez dłuższe spotkanie przed samym weselem i przyjęcie weselne, podchodził z zaangażowaniem i służył swoim doświadczeniem. Przedstawił swoje trafne uwagi do naszego planu wesela, które pozwoliły uniknąć nam kolizji czasowych czy organizacyjnych. Długości bloków muzycznych, przerw, ilość zabaw - dobrał tak, że wszyscy świetnie się bawili. Podczas wesela nie musieliśmy się niczym zajmować, kontaktował się z salą weselną i innymi podwykonawcami. Sam sugerował zmiany na bieżąco, dostosowując do aktualnej sytuacji na parkiecie. Muzykę dobrał do naszego stylu zabawy.. Polecam każdemu, kto szuka doświadczonego i jednocześnie świeżego DJ na imprezę 🙂
Jakub Wciseł
Moje wesele odbyło się 30.09.2022r. z mężem mamy kilka ALE i od razu powiedzieliśmy o tym na rozmowie- nie jesteśmy fanami wesel przaśnych, pierwszych tańców, zboczonych wujkowych żartów i imprez z przewaga disco polo. Krystian przyjął to do siebie i idealnie wpasował się w nasze gusta. Przez całe wesele czuliśmy że ma chłopak kontrolę nad zabawą i my nie musimy się niczym martwić a parkiet do rana był pełny. Przez całą imprezę DJ byl pewny siebie ale też kulturalny i serdeczny dla gości. Emanuje pozytywną energią (broń Boże nie narwany!) i przyznam szczerze- nie pamiętam czy kiedyś spotkałam tak fajnie bawiącego się dj na weselu za konsolą. (Widać tu doświadczenie z pracy w klubach). Muzyka byla puszczana pod gosci- bez zbędnych przerw, niepotrzebnych zmian w bloku muzycznym i z takim repertuarem jaki najbardziej pasował do wieku zaproszonych i do godziny trwania imprezy. Po weselu zebraliśmy świetny feedback od gości - wiedzieliśmy że Krystian im podpasowal ale nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że wszyscy aż tak zwrócą uwagę na faktycznie rozłożony plan zabaw. Nasze oczepiny trwały krótko, a nie tak jak najczęściej przez półtorej godziny, ponieważ pierwsza zabawa zaczęła się już w 2giej godzinie wesela, a kolejne w następnych blokach muzycznych. Dzięki temu nikt nie był zmęczony ani znudzony.
Ania