Imprezy Firmowe

Urodziny Rocznice Pozostałe
Imprezy firmowe to doskonała chwila na integrację zespołu. DJ i Konferansjer w jednym to połączenie idealne, które przeniesie Wasz event w inny wymiar! Idealnie skomponowany repertuar muzyczny pod daną branżę oraz charakter imprezy to nasza specjalność! Niezależnie od tego, czy będzie to impreza firmowa, event, szkolenie, pokaz dla klientów, czy kurs dla pracowników ważne, aby stało się to wydarzeniem wyjątkowym. Chętnie podejmę się poprowadzenia zarówno części oficjalnej jak i rozrywkowej.

Pytania i odpowiedzi.

Korzystam tylko z renomowanych, profesjonalnych i sprawdzonych firm takich jak : Apple, Pioneer, TurboSound, Shure, Humpter, Showtec, Gravity, UDG.
Temat lokalizacji świadczonych usług nie jest taki łatwy. Głównie jest to obszar województwa Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Kujawsko-Pomorskiego lecz dojazd w dalsze rejony nie stanowi problemu. Jestem mobilny i dojadę do każdej miejscowości oraz na każdą salę.
Wszystko zależy tak naprawdę od Naszych wspólnych ustaleń. Pakiety obejmują 6, 8 i 10 godzin w zależności od wydarzenia. Jeśli podczas imprezy goście przez cały czas doskonale się bawią, zawsze oferuje możliwość przedłużenia imprezy o dodatkowe godziny.
Przede wszystkim kompleksowe prowadzenie uroczystości, a więc dobór odpowiedniego repertuaru, ułożenie bloków muzycznych, konkursy i zabawy, kontakt z gośćmi od samego pojawienia się na sali aż do zakończenia przyjęcia, a także mistrzowska obsługa konferansjerska przyjęcia według ustalonego harmonogramu. Oprócz tego zapewniam profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetlenie parkietu oraz dodatki do konkursów i zabaw.
Nigdy nie narzucam swojego repertuaru. Podczas zabawy dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Potrafię idealnie dobrać gatunki muzyczne i ekspresowo dostosować je reagując na to co dzieje się na parkiecie. Posiadam bardzo szeroki i różnorodny repertuar muzyczny, w którym możecie znaleźć m.in. znane i śpiewane przez wszystkich ponadczasowe przeboje polskie i zagraniczne, hity lat 70, 80 i 90, a także najnowsze utwory znane z list przebojów! Piosenki z gatunku pop, rock, disco, latino, a także disco polo na życzenie klienta.
Możesz nie tylko zaproponować piosenki podsyłając mi gotową playlistę ze Spotify, Apple Music czy YT, ale również na życzenie wspólnie ustalimy anty listę, którą będę pilnował podczas przyjęcia. Jeżeli jakiś gatunek muzyczny nie przypada Tobie do gustu możemy całkowicie się go pozbyć usuwając go z mojego repertuaru.
Tak lecz zawsze dostosowuje to do stylu przyjęcia oraz założeń, które wspólnie ustalimy. Jeżeli jakaś dedykacja może okazać się kontrowersyjna bądź nieodpowiednia proszę najpierw o potwierdzenie jej przez organizatora imprezy.
Prowadziłem już nie jedno takie wydarzenie podczas którego płynnie posługiwałem się językiem angielskim! Wszystkie kwestie mówione takie jak powitanie gości, tłumaczenie zasad i konkursów czy porostu zwykłe rozmowy odbywają się jednocześnie w dwóch językach.
Do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie oraz z profesjonalizmem. Stawiam na nowoczesność i świeżość podczas prowadzonych imprez oraz eliminuje wszelkie przaśne, niesmaczne i kompromitujące elementy. Posiadam dwa style stanowiska w stylu Rustykalnym oraz klasycznym Glamour dlatego idealnie dopasuje się do stylu wydarzenia. Moje usługi skierowane są do klientów, którzy tak jak ja stawiają na jakość, elastyczność i niezawodność wydarzenia.
Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Was wyjątkowy i niezapomniany! Gwarantuję najwyższą jakość obsługi z indywidualnym podejściem, skupiając się tylko i wyłącznie na Waszym wydarzeniu! Moja energia, zapał, doświadczenie oraz pasja pozwolą z sukcesem zrealizować nawet te najbardziej wymagające wesele! Podczas wspólnego spotkania omówimy najważniejsze kwestie oraz sporządzimy harmonogram, żebyście podczas zabawy nie musieli dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Dodatkowo jestem w stałym kontakcie z obsługą oraz kuchnią, aby wiedzieć czy są gotowi z posiłkami lub torem, by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Są to z pozoru błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela. Wspólnie ustalamy jak będzie wyglądał Wasz dzień!
Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa i wpłata zadatku.

Masz jakieś pytania?

Chcesz nawiązać współpracę? Nadal brakuje odpowiedzi na Twoje pytania? Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej aby uzyskać więcej informacji. Znajdziesz mnie również na Facebooku, Instagramie i w Google!