Przyjęcia Międzynarodowe

Profesjonalne Imprezy z DJ

Organizując imprezę międzynarodową ludzie często stają przed dylematem : jeżeli będziemy mieć gości z różnych krajów, to jak zrobić tak, aby nikt z nich nie czuł się obco na naszej uroczystości, żeby usłyszał znaną mu muzykę, a prowadzący zwracał się do niego w języku, który rozumie? Dwujęzyczne przyjęcia w połączeniu z moim doświadczeniem przyniesie pożądany rezultat. Prowadzimy imprezy międzynarodowe, w których biorą udział goście z różnych krajów i kultur.

Przyjęcia międzynarodowe

DJ na wesele międzynarodowe ( international wedding, foreign languages, wedding parties ) :

Organizacja wesela międzynarodowego może być wyjątkowo trudna, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór odpowiedniej oprawy muzycznej. Poniżej znajdziesz kilka kluczowych aspektów, na które warto zwrócić uwagę oraz które spełniam w roli DJ jak i Konferansjera na wesela międzynarodowe. Repertuar muzyczny – na weselu międzynarodowym ważne jest, posiadać szeroki repertuar muzyczny, który będzie odpowiadał różnorodnym gustom zaproszonych gości z danego kraju i kultury. Jestem także otwarty na sugestie i propozycje ze strony nowożeńców. Język – na weselach międzynarodowych posługuję się językiem angielskim, aby móc komunikować się z gośćmi z różnych krajów. W przypadku wesel z udziałem Polaków, używam także języka polskiego, aby swobodnie porozumiewać się z gośćmi i zrozumiale prowadzić zabawy weselne. Doświadczenie – prowadziłem już nie jedno wesele z gośćmi zza granicy więc śmiało mogę powiedzieć, że doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych posiadam. Zawsze podczas spotkania możecie zadać mi pytania po angielsku na które z chęcią odpowiem lub całe spotkanie poprowadzimy w taki sposób. Posiadając zaplecze doświadczenia wiem, jak dostosować się do różnych kultur i tradycji, a także jak zorganizować zabawy i konkursy, które będą atrakcyjne dla gości z różnych krajów. Profesjonalizm – wesele międzynarodowe jest usługą dodatkową. Spowodowane jest to dodatkowym, odpowiednim przygotowywaniem się oraz jeszcze bardziej indywidualnym podejściem do Waszego święta. Lubię wesela międzynarodowe ze względu na poznawanie nowej kultury i poszerzanie swojej wiedzy w tym kierunku. Uwielbiam także poznawać nowe osoby, a rozmowa w języku angielskim z Waszymi gośćmi sprawi mi przyjemność ( dj na brytyjskie wesele, dj na wesele polsko-angielskie, dj na polsko-francuskie wesele, dj na polsko-włoskie wesele, dj na polsko-hiszpańskie wesele, dj na polsko-angielskie wesele, dj na polsko-portugalskie wesele, dj na polsko-niemieckie wesele, dj na polsko-ukraińskie wesele, dj na polsko-białoruskie wesele, dj na polsko-irlandzkie wesele, dj na polsko-szwedzkie wesele, dj na polsko-czeskie wesele, dj na polsko-słowackie wesele, dj na polsko-brazylijskie wesele, dj na polsko-austriackie wesele, dj na polsko-australijskie wesele, dj na polsko-amerykańskie wesele, dj na polsko-kanadyjskie wesele, dj na polsko-islandzkie wesele, dj na polsko-rosyjskie wesele i inne ).

Szukasz innego ciekawego dodatku lub atrakcji na Twoje przyjęcie?

DJ na przyjęcia międzynarodowe ( international event ) :

Dobór odpowiedniego prowadzącego to niezwykle ważny element, który wpływa na sukces przyjęcia międzynarodowego. Moja oferta to kompleksowa obsługa muzyczna imprez oraz najlepsza obsługa konferansjerska Twojego wydarzenia! Posiadam umiejętności językowe, aby móc komunikować się z grupami gości nie tylko w języku polskim ale także po angielsku. Umiejętności konferansjera pozwolą znacznie podnieść poziom pozytywnej atmosfery i zaangażowania gości. Muzyka – jest jednym z najważniejszych elementów na każdym weselu, a w przypadku międzynarodowego wesela jej znaczenie jest jeszcze większe. To wyjątkowe, kiedy na imprezie pojawiają się w jednym miejscu i czasie ludzie o różnych tradycjach i upodobaniach muzycznych. Moim zadaniem jest połączenie tych różnic w jedną spójną całość aby grana muzyka zachęcała do zabawy. Jestem także świadom częstych różnic kulturowych i religijnych, zatem odpowiednio dostosuję muzykę i zachowam szacunek dla różnych wierzeń i tradycji. Wybierz doświadczonego DJ na imprezę międzynarodową – Przed każdym przyjęciem stoi przede mną wyzwanie, jakim jest zaspokojenie różnych gustów muzycznych i kulturowych gości oraz kompleksowa oprawa konferansjerska. Praca z mikrofonem nie jest mi opca oraz płynnie posługuję się językiem angielskim. Zebrane doświadczenie i umiejętności podczas licznie prowadzonych przyjęć na międzynarodowych imprezach są bardzo ważne, aby zapewnić udaną imprezę dla wszystkich uczestników. Przedstawiona oferta to najlepsza obsługa muzyczna uroczystości z gwarancja prestiżu oraz kompleksowym i profesjonalnym podejściem do klienta. Interakcja z publicznością – mogłoby się wydawać, iż przyjęcia międzynarodowe są dużym wyzwaniem dla prowadzącego. Dobre przygotowanie w połączeniu z płynnym posługiwaniem się językiem angielskim podczas przyjęć powoduje u mnie spokój i wzmacnia pewność siebie. Za każdym razem nawiązuję kontakt z publicznością i tworzę odpowiedni nastrój podczas toastów, przemów, zabawy czy animacji tanecznych. Nie tylko gram muzykę, ale również wprowadzam w rytm gości, zachęcam do tańca oraz interakcji z innymi uczestnikami imprezy.

Masz jakieś pytania?

Chcesz nawiązać współpracę? Nadal brakuje odpowiedzi na Twoje pytania? Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej aby uzyskać więcej informacji. Znajdziesz mnie również na Facebooku, Instagramie i w Google!