Urodziny, Rocznice, Jubileusze

Oferta

Pasja, profesjonalizm i doświadczenie to jedne z najważniejszych elementów, które składają się na moją pracę. Dbam o to, by każde przyjęcie było niezapomniane dla wszystkich gości! Zagwarantuje najlepszą zabawę, w dobrym guście i na najwyższym poziomie. Gusta muzyczne bywają różne, dlatego dokładam wszelkich starań, aby puszczana przeze mnie muzyka była trafnie spersonalizowana pod bawiących się gości. Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do oprawy muzycznej lecz także do sprzętu z którego korzystam. Musi on spełniać moje jak i Wasze oczekiwania co do jakości dlatego korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu DJ-skiego, nagłośnieniowego i oświetleniowego tworząc wyjątkowy nastrój. Jeśli pragniesz mieć sprawdzonego DJ-a na swojej imprezie zapraszam poniżej aby dowiedzieć się więcej!

Specjalizuje się w organizacji i obsłudze różnego rodzaju przyjęć! Posiadam dwa style stanowiska w stylu Retro/Rustykalnym/Boho oraz klasyczny Glamour dlatego idealnie dopasuje się do stylu wydarzenia.

Pytania

Najczęściej spotykane pytania od klientów.

Korzystam tylko z renomowanych i sprawdzonych firm m.in: Apple, Pioneer, TurboSound, Sennheiser, Humpter, Showtec, Shure, AKG.

Nigdy nie narzucam swojego repertuaru. Podczas zabawy dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Potrafię idealnie dobrać gatunki muzyczne i ekspresowo dostosować je reagując na to co dzieje się na parkiecie. Posiadam bardzo szeroki i różnorodny repertuar muzyczny, w którym możecie znaleźć m.in. znane i śpiewane przez wszystkich ponadczasowe przeboje polskie i zagraniczne, hity lat 70, 80 i 90, a także najnowsze utwory znane z list przebojów! Piosenki z gatunku pop, rock, disco, latina, a także disco polo i biesiady na życzenie Pary Młodej.

Wszystko zależy tak naprawdę od Naszych wspólnych ustaleń. Najczęściej zakres pracy na przyjęciach obejmuje od 8 do 10 godzin. Jeśli goście przez cały czas doskonale się bawią, oferuje możliwość przedłużenia imprezy o dodatkowe godziny.

Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego ze szczególną starannością zadbam o to, aby Ten Dzień, był dla Was wyjątkowy i niezapomniany! Gwarantuję najwyższą jakość obsługi z indywidualnym podejściem, skupiając się tylko i wyłącznie na Waszym wydarzeniu! Moja energia, zapał, doświadczenie oraz pasja pozwolą z sukcesem zrealizować nawet te najbardziej wymagające wesele! Podczas wspólnego spotkania omówimy najważniejsze kwestie oraz sporządzimy harmonogram, żebyście podczas zabawy nie musieli dokładać sobie niepotrzebnego stresu. Dodatkowo jestem w stałym kontakcie z obsługą oraz kuchnią, aby wiedzieć czy są gotowi z posiłkami lub torem, by zbyt wcześnie nie zrobić przerwy. Są to z pozoru błahe rzeczy, ale takie szczegóły składają się na obraz całego wesela.

Skrzypce na przemian dogrywają wybrane partie muzyczne, uzupełniając muzykę puszczaną przez DJ bądź samodzielnie prezentują najbardziej popularne utwory podczas „recitalu” odbywającego się w przerwie bądź do deseru.

Pakiet DJ i Wodzirej to opcja dla osób poszukujących podwójnej mocy podczas zabaw bądź w przypadku zaproszenia większej ilości gości. Dodatkowe animacje taneczne na parkiecie, zapewnienie dłuższych bloków muzycznych oraz wsparcie muzyczne za konsoletą dodatkowo urozmaicą Twoje przyjęcie! Wesela, Bale jak i pozostałe imprezy na więcej niż 180 osób posiadają już tę opcję w standardzie!

Skrzypce zapewnią muzykę na żywo przed rozpoczęciem się ceremonii w momencie kiedy wszyscy goście oczekują pojawienia się pary młodej, w trakcie przebiegu ceremonii jak i po zakończeniu podczas składania życzeń oraz wręczania prezentów.

Spokojnie, prowadziliśmy już nie jedno takie wydarzenie podczas którego płynnie posługiwaliśmy się językiem angielskim! Witaliśmy gości, tłumaczyliśmy zasady konkursów oraz podczas bloków muzycznych czy przerw porozumiewaliśmy się z gośćmi. Rozmowy w języku angielskim nie sprawiają Nam żadnego problemu, a wręcz przeciwnie uwielbiamy gościć przyjezdnych.

Przede wszystkim kompleksowe prowadzenie całej uroczystości, a więc dobór odpowiedniego repertuaru, ułożenie bloków muzycznych, kontakt z Parą Młodą oraz gośćmi od samego pojawienia się na sali aż do zakończenia przyjęcia, a także mistrzowska obsługa konferansjerska wesela według ustalonego harmonogramu (powitanie gości, pierwszy taniec, prowadzenie zabaw i konkursów, oczepiny, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców i inne). Oprócz tego zapewniam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. 

Jeżeli chodzi o lokalizację prowadzonych usług, działam na terenie Pomorza, Warmii czy Kujaw lecz nawet dalsze rejony nie stanowią problemu. Jestem mobilny i dojeżdżam do każdej miejscowości oraz na każdą salę.

Gwarancją rezerwacji terminu jest podpisana umowa i wpłata zadatku.

Masz jakieś pytania?

Chcesz nawiązać współpracę? Nadal brakuje odpowiedzi na Twoje pytania? Skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej aby uzyskać więcej informacji. Znajdziesz mnie również na Facebooku, Instagramie i w Google!